Tranding
Wednesday, May 8, 2024
Blog / 14. veljače 2023.

Pelicansi su pobijedili Thunder 103-100

NBA regularna sezona nastavlja se u sezoni 2022.-2023., a Thunder će igrati protiv Pelicansa kod kuće. U ovoj utakmici igrač Pelicansa Brandon Ingram odigrao je dobro. Odigrao je 32 minute i ubacio 14 od 24 šuta, 3 od 5 trica, 3 od 3 slobodna bacanja, 34 poena i 4 skoka. pomaže. Za Thunder, jezgra momčadi Shai Gilgeous-Alexander zabio je 24 poena, 10 skokova, 5 asistencija i 1 ukradenu loptu. Na kraju su Pelicansi u gostima tijesno pobijedili Thunder rezultatom 103-100.

U prvoj četvrtini Pelicans Ingram zabio je 12 koševa zaredom i započeo s 12-3. Thunder Alexander je istupio naprijed i postigao bodove. Thunder je smanjio zaostatak uzastopnim tricama Isaiaha Joea. Na kraju prve četvrtine Pelicansi su vodili protiv Thundera 33-25.

U drugoj četvrtini Thunder je nastavio zamah s početka četvrtine i nastavio pogađati trice i smanjio koš razliku na 4 poena. Tada su Pelicansi pod vodstvom Varana digli val od 15-0 i povećali bodovnu razliku na 19 poena. Momčad je lovila bodove i smanjivala bodovnu razliku. Nakon poluvremena Pelicansi su vodili protiv Thundera 60-51.

Nakon poluvremena, napad Pelicansa bio je trom u prvom dijelu. Thunder je iskoristio priliku za nastavak lovljenja bodova. Pelicans Ingram nakratko je ustao kako bi zaustavio krvarenje, ali napad je i dalje bio spor. Pelicansi vode Thunder 76-73.

Na kraju četvrtine Pelicansi dolaze do vala 8-0 i još jednom povećavaju koš razliku na više od 10 poena. Zatim je Thunder zaustavio krvarenje s tri uzastopne trice, a nakon njih Alexander i Kiddie zadržali su napadačku moć i približili se rezultatu. U kritičnim trenucima obje su strane radile greške jedna za drugom. , Thunder je promašio posljednji napad, utakmica je završila, a Pelicansi su tijesno pobijedili Thunder 103-100.